Zaloguj się, aby w pełni koszystać z serwisu
Twój koszyk jest pusty!

Nasze produkty

OFERTA


TAPETOS to sklep sztuki użytkowej. Różnorodność wzornictwa, materiałów jakie oferujemy, pozwoli podkreślić urok niejednego wnętrza. Ponad 12 milionów wspaniałych fotografii stworzy unikalne elementy wystroju. Fototapety, obrazy, naklejki, plakaty, wydruki na płytach czy szkło artystyczne podkreślą Twoją indywidualność.
 
Nasze produkty wytwarzamy na specjalne zamówienie klienta, stosując nowoczesne, ekologiczne metody druku UV, ECO i atramenty wodne. Materiały, których używamy do produkcji są bezpieczne dla zdrowia. Posiadają wszelkie niezbędne atesty i spełniają normy.


 
FOTOTAPETY


Fototapety dedykowane są do wewnętrznych aplikacji ściennych. Stanowią bardzo modną i nowoczesną formą wykończenia wnętrz. Idealnie wzbogacą wystrój Twojego pokoju, kuchni, łazienki, biura bądź restauracji.
 
Oferujemy trzy rodzaje fototapet:
 
Fototapeta lateksowa - materiał powlekany lateksem. Idealny do klejenia na zagruntowaną ścianę. Dzięki specjalnej lateksowej strukturze ma zwiększoną odpornośc na wilgoć, nie rozciąga się, można go przecierać wilgotną szmatką. 
 
Fototapeta winylowa – wysokiej jakości materiał, posiada strukturalny podkład, dzięki czemu jest grubsza i trwalsza. Pokrywa wszelkie nierówności ścian. Idealnie pasuje do wnętrz narażonych na wilgoć, tj. łazienka, kuchnia czy basen.
 
 
Fototapeta samoprzylepna - drukowana jest na folii samoprzylepnej. Zastosowany materiał pozwala na szybkie i łatwe tapetowanie. Wymaga bardzo gładkiego podłoża. Materiał taki polecamy na fronty szaf, lustra, meble, szkło lub drzwi. Tapeta odporna jest na zmywanie i światło. 
 
 
Maksymalna szerokość pasa fototapety wynosi 125 cm. Jeśli szerokość wydruku wynosi np. 340 cm, to fototapeta będzie składać się z 3 pasów. Fototapety są ekologiczne. Bezwonny wydruk pozwala na aplikację w miejscach użyteczności publicznej. 


 
OBRAZY


Canvas – wysokiej jakości bawełniane płótno zadrukowane i naciągnięte na drewnianą ramę tzw. krosno, blejtram. Zachwyca wspaniałymi nasyconymi i trwałymi kolorami, fotograficzną jakością druku oraz estetyką wykonania. Grubość obrazu to około 2,5 cm. Krosna do obrazów są produkowane na wymiar określony przez Państwa. W przypadku wymiarów, których nie ma na liście, wykonamy krosno na specjalne zamówienie. Krawędzie boczne obrazu są zadrukowane, dzięki czemu obraz jest gotowy do powieszenia bez użycia dodatkowych ram. Możliwość mycia i przecierania wilgotną szmatką z mydłem. Wydruk bezwonny. Trwałość zadruku oraz materiału w warunkach wewnętrznych 10 lat.


 
NAKLEJKI


Naklejki do dekoracji wnętrz, mebli, sprzętu wykonane są z matowej folii samoprzylepnej. Dzięki nim w szybki sposób Wasze wnętrza uzyskają indywidualny charakter.

Oferujemy następujące rodzaje naklejek:

Naklejka standard – folia samoprzylepna matowa, do oklejania płaskich powierzchni. Pięknie ozdobi Twoje ściany, drzwi, szafy, biurka, sprzęt komputerowy, lodówki i wszelkie gładkie powierzchnie.

Naklejka Bum Bum – folia samoprzylepna, polimerowa, błyszcząca, bardzo elastyczna, idealnie dopasowująca się do oklejanej powierzchni. Wysokiej jakości, odporna na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Do naklejania na powierzchnie z małymi przetłoczniami, o nierównych powierzchniach. Odporna na ocieranie o małym natężeniu.

Naklejka antypoślizgowa – folia samoprzylepna, pokryta warstwą antypoślizgową. Odporna na zabrudzenia, przetarcia i zarysowania. Idealnie nadaje się do wyklejenia powierzchni narażonych na zniszczenia tj. biurka, stoły, podłogi.

Naklejka transparentna - folia samoprzylepna o właściwościach transparentnych. Przepuszczająca światło, dająca efekt witrażu.


Maksymalna szerokość zadrukowanego pasa wynosi 130 cm. Jeśli szerokość wydruku wynosi np. 340 cm, to naklejka będzie składać się z 3 pasów.


 
PLAKATY


Papier o wysokiej gramaturze. Z ogromną dokładnością odzwierciedla nasycenie i głębię zdjęć. Jest odporny na starzenie się, trwale utrzymuje kolor i jest odporny na światło. Idealnie wzbogaca wnętrza. Może być eksponowany np. w antyramach.

W ofercie posiadamy:

Papier fotograficzny błyszczący


 
NADRUKI NA PŁYTACH

PLEXIGLAS - jednowarstwowa przeźroczysta, błyszcząca płyta o dużym stopniu twardości do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych o grubości 1-25mm. Wydruk odporny na działanie UV oraz warunków atmosferycznych do 10 lat. Płyta zmywalna wodą z mydłem lub nieagresywnymi środkami czystości. Możliwy zadruk od strony pleców płyty, dający efekt głębi obrazu. Fotograficzna jakość wydruku.


PCV SPIENIONE – jednowarstwowa matowa, biała płyta o średnim stopniu twardości do zastosowań wewnętrznych o grubości 1-25mm. Płyta zmywalna wodą z mydłem lub nieagresywnymi środkami czystości. Fotograficzna jakość wydruku.


PCV TWARDE – jednowarstwowa biała, błyszcząca płyta o dużym stopniu twardości do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Wydruk odporny na działanie UV oraz warunków atmosferycznych do 10 lat. Płyta zmywalna wodą z mydłem lub nieagresywnymi środkami czystości. Fotograficzna jakość wydruku.
HIPS - bardzo lekka, sztywna, twarda, jednorodna płyta spieniona wykonana całkowicie z polistyrenu (rdzeń - spieniony PS, warstwa wierzchnia - HIPS). Idealna do druku cyfrowego, całkowicie odporna na wilgoć, do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych

ALU DIBOND - płyta warstwowa o grubości od 2 do 10 mm składająca się z 3 warstw - dwie zewnętrzne aluminiowe i wewnętrzna polietylenowa. Materiał ten świetnie nadaje się na ekspozycje zewnętrzne i wewnętrzne - jest odporny na działanie UV oraz warunków atmosferycznych. Jest mało podatny na odkształcanie się pod wpływem temperatury i wilgotności w trudnych warunkach (łazienka, sauna, basen). Znajduje zastosowanie w zabudowie elewacji budynków, szyldach, obrazach, ekspozycjach, wystroju wilgotnych pomieszczeń.


Maksymalna wielkość płyt:
PLEXIGLAS 125 x 200 cm
PCV SPIENIONE 125 x 200 cm
PCV TWARDE 125 x 200 cm
ALU DIBOND 125 x 200 cm
 
Właścicielem sklepu internetowego www.tapetos.com jest firma G4 Grażyna Kochan TAPETOS, Radłówka 7, 59-600, Lwówek Śląski.
Copyright © 2010    Tapetos.com
undicom.pl
strony www zabrze
created by